Trwa ładowanie proszę czekać ...

Fireball zdobywa Europę!

13 marca 2017

Około rok temu w naszym kraju oraz innych krajach Europy zaczęły się pojawiać informacje o marce Fireball, którą założył JinHyuk Jang. Mieszkaniec Korei Południowej to biznesmen, który jest entuzjastą motoryzacji. Od samego początku zależy mu na tworzeniu kosmetyków samochodowych, które będą miały wyjątkową skuteczność, a jednocześnie będą wyglądać doskonale.

W ten sposób właśnie udało się stworzyć markę Fireball. Dziś produkty tej firmy pojawiają się już na półkach wielu sklepów, które specjalizują się w dostarczeniu kosmetyków dla auto detailingu. Niezawodność w połączeniu ze świetną estetyką wzbudzać będzie ogromne emocje. Bez wątpienia już teraz Fireball to silna konkurencja dla znanych już marek.

Rozwój firmy Fireball

Polska dzięki dynamicznie rozwijającej się branży związanej z auto detailingiem staje się ważnym miejscem dla producenta. Obecnie właśnie w sprzedaży pojawia się między innymi marka FIreball. Przez ostatni rok producent nie miał szczególnie mocnej kampanii marketingowej, ale pracował nad szczegółami, które były ważne dla użytkowników. Mowa tutaj nie tylko o kosmetykach, ale także o tych detalach jak grubość ręczników czy mikrofibr albo też dopracowaniu kształtu aplikatorów, które służą do nakładania dressingu na opony.

Producent kosmetyków samochodowych

Wiadomo, że firma Fireball przygotowała propozycje, które dbają o codzienny komfort pracy detailerów i jednocześnie chce wprowadzić do sprzedaży produkty, które będą ułatwiać trudne zadania związane z detailingiem. Można znaleźć specjalne kremy, które będą odżywiać lakier na samochodzie czy też dressingi na elementy plastikowe. Kosmetyk jest w wazie ostatnich testów nim pojawi się w sprzedaży.

Niezawodne powłoki

Najważniejsze produkty jakie firma przygotowuje to jednak powłoki ceramiczne. Jakość tych powłok zdobywa serca klientów i firm zajmujących się detailingiem. To co wyróżnia te powłoki to przede wszystkim ich szczególna trwałość oraz odporność na chemikalia, dzięki czemu można oczekiwać dobrych właściwości hydrofobowych i dzięki temu powłoki chronią przed waterspotami.

Gwarancja jakości

Tajemnicą sukcesu tej marki będzie jak się zdaje wielka pasja do motoryzacji po stronie założyciela firmy. To on uważa, że stworzenie marki premium wymaga stałej pracy i ciągłych ulepszeń. Po jego okiem powstają produkty FIreball, które są coraz lepsze i badane w nowoczesnych laboratoriach. Producent nie szczędzi środków na badania. Każdy produkt, który do klienta będzie trafiał powinien przejść wiele testów, w ten sposób jest szansa na to, by sprawdzić jakość produktu i ich niezawodność. to właśnie sprawia, że klienci oceniają te produkty tak dobrze.