Trwa ładowanie proszę czekać ...

Powłoki Ochronne marki Fireball

13 marca 2017

W ostatnim czasie pojawiają się nowoczesne powłoki ceramiczne, których stosowanie będzie gwarantowało świetną ochronę, ponieważ stosuje się tam nanotechnologię. Takie powłoki chronią lakier przed pojawieniem się mikro zarysowań mechanicznych. Dodatkowo można mówić o tym, że taka powłoka ma również właściwości hydrofobowe oraz samooczyszczenia.

Stanowi to bardzo dobrą ochronę przed promieniami UV warunkami atmosferycznymi oraz chemikaliami. Dostępne w profesjonalnych studiach detailingowych pojawiają się między innymi powłoki Fireball.

Ceramiczna ochrona lakieru

Powłoki ceramiczne to więcej niż tradycyjne zabezpieczenie powierzchni przy pomocy różnego rodzaju wosków oraz past. Ceramiczna ochrona to trwałe związanie aplikowanego środka z powłoką. Co sprawi, że w ten sposób pojawia się specjalna chroniąca powłoka, która przede wszystkim charakteryzuje się wyjątkową skutecznością.

Warstwa lakieru samochodowego

Ceramiczna ochrona to przede wszystkim trwałe powiązanie z powierzchnią, która będzie zabezpieczana i efektem tego będzie pojawienie się dodatkowej warstwy a więc tak zwanej nano powłoki. Ma ona przede wszystkim znacznie większą twardość, dodatkowo również połysk i hydrofobowość. Będzie to świetna opcja, ponieważ zabezpieczenie jest udane. Ważna cecha powłok ceramicznych to również dodatkowe zabezpieczenie przed pojawieniem się kamiennego osadu, których powstaje w czasie parowania wody.

Stosowanie powłok gwarancją zadowolenia

Przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu nanotechnologii i wyjątkowej jakości surowców producentowi udało się przygotować unikalne powłoki ochronne, które swoją trwałością oraz jakością będzie gwarantować nam świetny wygląd po aplikacji i sprawia, że ta opcja nie ma sobie równych na rynku. W ofercie powłok Fireball będzie można znaleźć specjalne powłoki, które mają właśnie charakter hydrofobowy i rzeczywiście bardzo dobrze się sprawdzą. Po aplikacji takiej powłoki mamy gwarancje, że nasz lakier jest bardzo dobrze zabezpieczony i jednocześnie nie trzeba się obawiać, że będzie tam osiadać kurz i brud, a więc auto będzie łatwiej utrzymać w czystości.