Trwa ładowanie proszę czekać ...

Profesjonalne kosmetyki samochodowe marki Fireball wykorzystywane w światowym auto detailingu

12 marca 2017

Produkty jakie są tworzone do codziennej pielęgnacji samochodu także do wykonywania zadań profesjonalnych. Wysoka jakość składników, które są tam wykorzystywane to przede wszystkim efekt stosowania nanotechnologii co sprawia, że te produkty nie mają sobie równych. Dostają one neutralne pH, są bezpieczne dla środowiska i w codziennym użytkowaniu.

W asortymencie kosmetyków samochodowych tej firmy klienci mogą znaleźć produkty do codziennej pielęgnacji pojazdów oraz takie do bardziej zaawansowanych zadań.

Kosmetyki samochodowe do codziennego użytku:

Piana aktywna: Premium Active Snow Foam oferowana będzie w pięciu kolorach i zapachach

Szampon: Premium Car Shampoo oraz Ultimate Car Shampoo,

Dressing do opon: Ultimate Tire Coating Wax Red oraz Ultimate Tire Coating Wax Blue, sprawi, że guma będze miała satynowe, błyszczące wykończenie.

Wosk w płynie: Ultimate Carnauba Wax,

Twardy wosk: Ultimate Fusion Wax,

Odżywka do skóry: Premium Leather Wax

Kosmetyki samochodowe

W sprzedaży znadują się także kosmetyki, które mają odpowiadać za bardziej zaawansowane zastosowania:

Deironizator: Ultimate Iron Burn oraz Ultimate Iron Burn EXTRA

Hydropowłoki, a także produkty, które mają odpowiadać za zabezpieczenie lakieru i będzie to między innymi: Premium Easy Coat, Ultimate Coating Wax, Hydropobic Active Snow Foam oraz Ultimate Nano Coat Fireball. Wszystko to profesjonalne kosmetyki samochodowe, które są przeznaczane dla tych najbardziej wymagających klientów.

Dzięki dobrze dobranym składnikom i przez stosowanie nowoczesnych technologii w trakcie ich produkowania te produkty przygotowywane przez Fireball są najważniejszymi, gdy chodzi o tak zwany autodetailing. Można z całą stanowczością powiedzieć, że te usługi byłyby zupełnie inne gdyby rynek nie miał dostępu do produktów przygotowywanych prze tą markę, ponieważ dzięki nim wiele prac będzie można wykonać na dobrym poziomie. Dlatego na pewno warto będzie z nich skorzystać.